Inspirace na dárky k Valentýnu

Určitě to všichni známe. Nekonečné hledání inspirace a obrovská snaha vymyslet pefektní, nezvyklý a osobitý dárek pro svého partnera. Internet na nás v této zamilované únorové době chrlí stovky ba tísíce tipů na ošklivě růžové hrnky, polštáře nebo trička se sladkými nápisy, takže se na první pohled zdá, že je z čeho vybírat. Otázkou ale je, zda takový dárek někomu udělá radost. V tomto článku vám přináším několik tipů na dárky, které podle mě opravdu udělají radost. Většinu z nich jsem dokonce sama vyzkoušela.

Co má váš přítel rád?

Tuhle otázku bychom si měli všichni položit než začneme přemýšlet nad dárkem. Každý z nás má rád něco jiného, a tak nás taky něco jiného potěší. Neexistuje žádný univerzální dárek, i když se možná zdá, že každou ženu potěší květiny, není to pravda. Stejně jako ne každého z nás potěší některý z následujících tipů, ale tohle hodnocení je už na vás. Protože kdo víc by měl vaší polovičce rozumět víc než vy sami.

Tip č. 1 – Udělejte si prostě krásnej den

Čas je podle mého názoru to nejlepší a nejvzácnější, co se dá někomu dát. Tak proč někomu, koho milujeme nevěnovat celý den a noc? Vymyslete nějaký výlet, zážitek, filmový den nebo prostě jen buďte spolu. Zkuste něco, co jste spolu ještě nikdy nedělali.

Tenhle dárek si asi k Valentýnu letos nadělíme my 🙂

Tip č. 2 – Kartičky se zážitky

Tenhle dárek jsem si já osobně vybrala k našemu ročnímu výročí. Nejen, že mě to bavilo vytvářet, ale myslím, že to má docela velkou hodnotu. Připomenete tím, co všechno jste spolu zažili, jak jste se poznali, kde všude jste spolu byli. Stejně jako u předchozího tipu, tady jde o společně strávený čas, který je podle mě ve vztahu tím nejdůležitějším.

Nemusí se jednat pouze o kartičky, nechte svou fantazii pracovat. Zkuste nástěnku, brožurku, rámečky s fotkama a textem,..

Tip č. 3 – Jídlo v jakékoliv podobě

Každý z nás si rád dá něco dobrého k jídlu. Můžete zorganizovat večeři nebo vymyslet něco originálnějšího. Zde je trochu inspirace:

http://allrecipes.com/
Romantické muffiny, zdroj: http://allrecipes.com/

Valentýnské recepty

Recepty na pečení – spousta srdíček (EN)

Nepečené valentýnské deserty (EN)

 

Tip č.4 – Důvody, proč tě miluji

Tenhle dárek jsem zrealizovala k loňskému Valentýnu. Chápu, že ne každému se může líbit, ale mně osobně to přijde jako dobrý nápad (není můj). Opět můžete zpracovat jak chcete, nejvíc se mi ale líbí provedení na hracích kartách. Pokud si myslíte, že by vám dělalo problém vymyslet tolik důvodů, proč svého partnera milujete, věřte mi, že se to dá. Musíte se zamyslet nad maličkostmi a nasbírá se to 🙂

Zdroj: papervinenz.com

Tip č.5 – Vložte do dárku kus sebe

Pokud něco umíte, nebo vás něco baví, zamyslete se, jak by se váš talent mohl zaangažovat v dárku. Pokud rádi pečete, zkuste nějaké zamilované recepty. Pokud hrajete na hudební nástroj zkuste složit písničku, pokud rádi píšete napište vtipnou povídku nebo básničku, pokud rádi kreslíte nechte zarámovat nějaký ze svých obrázků. S tímto dárkem totiž dáváte také kus sebe.

Tady je dárek, který mi dal můj kluk k osmnáctinám. Oranžová část je diagram hlasové zprávy, kterou jsem mu poslala na začátku našeho vztahu a řekla jsem mu v ní, jak moc pro mě znamená. Modrá část je ta samá zpráva, kterou znovu namluvil on sám. Není to krásný? ♥

Pokud jste si stále nevybrali, zde jsou nějaké další tipy, které jsem si uložila. 

Tip na závěr:

Pokud je váš vztah čerstvý (a možná i pokud není) vyvarujte se nápisům typu Budu tě vždycky milovat, Navždy spolu a podobně. Nejen, že tím můžete přítele odradit, ale hlavně nic takového nikdy nemůžete slíbit, i když onoho člověka milujete sebevíc. Nikdo z nás neví, co bude a už vůbec ne, jestli někoho dokážeme milovat celý život.

Pokud se vám článek líbil, přihlašte se k odběru novinek zde:

5 thoughts on “Inspirace na dárky k Valentýnu

  1. Já jsem příteli koupila tričko s nápisem “This guy loves his girlfriend”, sice je to lehký cringe, ale on ví, že jsem občas žárlivá – no prostě žárlivá psychopatka, takže to k nám sedí… A pak mu chci vyrobit “poukázky” typu Dneska ti uvařím, co budeš chtít, Kouknem na film, na který chceš koukat ty atd., protože vím, že by mu to udělalo radost, protože my ženský jsme občas pěkně panovačný. 😀

    1. To zní jako fajn nápad :D.. Pokud má tričko originální nápis, tak je to taky super dárek. A ty poukázky..kdo by něco takovýho nechtěl dostat 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *